E-dönüşüm Güncel Bilgiler

e-tebligat-entegrasyon

UETS, KEP ve E-İmza Entegrasyon

Değerli Müşterimiz,

EDM Bilişim olarak, GİB ve BTK’dan aldığımız lisans ve yetkiler kapsamında e-dönüşüm sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olarak 50000 üzeri kurumsal müşteriye E-Fatura, E-Arşiv Fatura, E-İrsaliye, E-Bilet, E-Defter, E-İmza, KEP, UETS E-Bordro, E-Mutabakat, E-Yedekleme gibi e-dönüşüm ürünlerinin tamamını 360 derece e-dönüşüm vizyonuyla ve Türkiye genelindeki tüm illerde ve ilçelerde 305 adet satış ve servis temsilciliğiyle sunuyoruz.

Bu mektubumuzda sizlerle UETS ile ilgili tüm süreçleri aşağıda paylaşmaktayız. 

  1. Bildiğiniz üzere, Ulusal Elektronik Tebligat Sistemi (UETS) ve KEP şirket ler için zorunlu olup, tüm devlet tebligatları UETS adresinize gönderilmeye başlanmıştır. Bu sistem kapsamında tüm tebligatları UETS sisteminde alıp, cevapları KEP adreslerinden verebileceksiniz. Devletle tebligat dışı tüm diğer gelen ve giden yazışmaları da KEP adreslerinden yapabileceksiniz.
  2. Ülkemizin lider E-Dönüşüm Operatörü EDM olarak, Sizin UETS, KEP ve E-İmza işlemlerinizi en doğru ve birbirine bütünleşmiş şekilde yapmayı hedefliyoruz.
  3. Bu işlemler için Bizimle ( 0364 224 8148 / 0534 351 5454 / 0535 441 1196 ) iletişime geçebilirsiniz. İşlemler sırasıyla, Mersis’inizden UETS adresinin öğrenilmesi, UETS portalinize girip aktif edilmesi, INTERKEP adresinizin açılması, UETS portalinize girip INTERKEP adresinizin işlenmesi ve son olarak UETS-INTERKEP entegrasyonu için taahhütnamelerin tarafınıza imzalatılarak PTT KEP adresine gönderilmesi şeklinde sıralanacak ve tamamı saha temsilciniz tarafından yerine getirilecektir. 
  4. Böylece UETS’nize gelen her tebligat otomatik INTERKEP adresinize düşecek, tüm UETS yazışmaları EYP protokolünde olduğundan ve Türkiye’de sadece INTERKEP bu protokolü desteklediğinden, INTERKEP sayesinde tek tıkla EYP tebligatları açıp okuyacak ve cevapları da INTERKEP adreslerinizden vereceksiniz. UETS’leri okumak ve cevap vermek için herhangi bir ayrı uygulama satın almak ve onlarca dakika işlem yapmak zorunda kalmayacaksınız.

 

           UETS, KEP ve E-İmza Entegrasyon Paket Fiyatlarımız: