DaraPlus Yazılım

DaraPlus Özel Çözümler

Yemeksepeti Entegrasyonu

Barkodlu Terazi ve Online Terazi Entegrasyonu

Yeni Nesil ÖKC Yazarkasa Entegrasyonu

E-Fatura, E-Arşiv ve E-Defter Çözümleri

Paket Takip Sistemi Entegrasyon

app  screenshot
app  screenshot
app  screenshot

DaraPlus Yazılım Ürünler

 Ticari Yazılım (ERP-MRP)

Ticari Yazılım (ERP-MRP)

ARA Plus ticari yazılım her sektörde faaliyet gösteren işletmelerin pazarlama, sipariş, üretim, satın alma, muhasebe & finans, insan kaynakları gibi temel işlemlerini yapabilmelerini sağlamak için geliştirilen kullanımı rahat, geniş raporlama olanaklı ve esnek bir ticari yazılım programıdır.
Perakende Satış Programı

Perakende Satış Programı

Barkodlu satış yapan sektörler için hazırlanmıştır. Özel tasarlanan satış ekranı ile pratik olarak barkodlu satış yapabilir yazarksa entegrasyonu sağlayabilsiniz.
Mağaza Otomasyonu

Mağaza Otomasyonu

Renk-Beden ve Varyant Takibi,Satış Bekletme, Uzaktan Kasiyer Takibi,Barkod Basabilme, Yazarkasa,Fiş Yazıcı, Müşteri Göstergesi, El Terminali Bağlayabilme,Para Üstü Hesaplama, Parçalı Ödeme Alma, Akıllı telefonlardan satışların takibini yapabilme Kasa nakit akışını görebilme ve dahası..
Üretim Programı

Üretim Programı

Üretim ve imalat yapan firmalar için geliştirilen Üretim Programı ile üretim reçeteleri ve iş emirleri oluşturabilir, siparişten üretime, üretimden satış sonrasına kadar ki tüm süreci takip edebilirsiniz.
Restaurant Adisyon Programı

Restaurant Adisyon Programı

Reçeteli Üretim Modülü,Paket Sipariş,El Terminali ile Sipariş Takibi,Dokunmatik Ekranlarla Sipariş,İnternetten Mutfağa Sipariş,Kasa ve Gider Takibi,Müşteri Kayıt Takibi,Kurye Takibi,Müşteri Bilgi Ekranı
Sıcak & Soğuk Satış

Sıcak & Soğuk Satış

Saha satış programı Online / Offline çalışabilir, Online internet bağlantılı mobil cihazlar üzerinden müşteri hesaplarına ulaşabilir, soğuk/sıcak satış, sipariş ve tahsilat yapılabilir.

Otel Otomasyonu

Otel Otomasyonu

Tüm odaları tek bir ekrandan takip edebilirsiniz. Dolu odaları farklı boş odaları farklı renklerde gösterebilir. Bu ekranda Giriş, Çıkış, Tahsilat ve Fatura kesme işlemleri yapılabilirsiniz. Katlara göre oda durumları veya yatak tiplerine göre oda durumları görüntüleyebillme ve dahası...
Entegrasyon

Entegrasyon

E-fatura sistemi, web uygulamarı, Paket Takibi(Pakettaxi), Sipariş Tabiki(Yemek Sepeti) gibi bir çok uygulama ile tam entegrasyon sağler.

Adres

Yeniyol Mahallesi Gazi Caddesi Yılmaz Atlamaz İşm. No:19  Kat:2 No:5 Merkez/ÇORUM

+90 364 224 81 48 
+90 534 351 54 54
bilgi@comtechbilisim.com 
www.comtechbilisim.com
Yeniyol Mahallesi Gazi Caddesi 
No:19/5 Merkez ÇORUM                                 

İletişim Formu

Formdan önceki metin

Lütfen adınızı giriniz
Lütfen telefon numaranızı giriniz
Lütfen e-mail adresinizi giriniz Posta adresi geçerli değil
Lütfen mesajınızı girin